Niezależny doradca finansowy

posted in: Biznes | 0

Kredyty hipoteczne to temat bardzo modny w Polsce. Chcemy mieć dom, ale nie mamy pieniędzy to, co trzeba zrobić? Musimy zaciągnąć kredyt hipoteczny na długie lata. Czy zastanawiamy się nad tym żeby sprawdzić kilka czy nawet kilkanaście banków i och oferty?

Problem w tym, że nie, bo nie mamy na to czasu i chęci. Idziemy do jednego czy do dwóch banków i tam wszystko załatwiamy. Szkoda, że nie chcemy zdobywać wiedzy, która dla nas może oznaczać bardzo duże oszczędności. Weźmy pod uwagę to, że nawet minimalnie mniejsza prowizja albo oprocentowanie oznacza ogromne zyski. Im więcej bierzemy pieniędzy tym więcej można na tym zyskać. Radźmy sobie, bo można przecież skorzystać z pomocy doradcy finansowego. Zapewne będąc w banku byliśmy u kogoś takiego?

Problem w tym, że to nie jest niezależny doradca finansowy tylko ktoś, kto tam pracuje i w jego interesie jest zrobienie wszystkiego żebyśmy wzięli w tym banku kredyt. Dla nas taka osoba nie jest wiarygodna, bo nie przedstawi nam umowy w tym dobrym i złym świetle, a nam właśnie na tym zależy.

Gdzie znajdziemy niezależnego doradcę finansowego?

Trzeba będzie skorzystać z Internetu, bo tylko wtedy szanse na to, że szybko dotrzemy do kogoś takiego są większe. Uzyskamy szeroki zakres pomocy od wyliczenia kwoty kredytu, na jaką można liczyć poprzez wybranie jednej z trzydziesta dostępnych ofert kredytowych ze wszystkich banków w Polsce. Ile czasu zajęłoby nam przejrzenie trzydziestu ofert? Robilibyśmy to tygodniami, a tutaj mamy od razu wgląd we wszystko i wiemy czy nam się to opłaca czy nie.

Warto, zatem skorzystać z takiej możliwości i zadzwonić do doradcy finansowego żeby umówić się na spotkanie. Gdzie znajdziemy telefon kontaktowy? Wystarczy, że wejdziemy na stronę http://1ekspert.pl/oferta/kredyt-hipoteczny/ i już mamy to, czego szukaliśmy. Ten doradca ma wiedzę, która nam się przyda i którą w dowolny sposób można wykorzystać. Nasze szanse na korzystny kredyt hipoteczny są większe, jeśli współpracujemy właśnie z kimś tak profesjonalnym.