Najlepszy komputer nurkowy – jaki wybrać?

posted in: Blog | 0

Nurkowie techniczni potrzebują specjalnego komputera nurkowego takiego jak RATIO iX3M PRO Tech +. To komputer idealnie zaprojektowany, który ma bardzo dobrze parametry, a nadaje się do nurkowania z obiegiem otwartym.

Urządzenie posiada wiele cech, które dla nas są zaletami. Mamy tutaj szeroki kąt widzenia, który wynosi sto pięćdziesiąt stopni, a do tego bardzo dobra jakość obrazu. Kontrast wynosi tutaj 2.8 inc. Wyświetlacz jest kolory i dodatkowo posiada automatyczny czujnik natężenia światła. Wszystkie informacje, jakie są wyświetlane na ekranie są bardzo czytelne. Do wyboru mamy różne kolory pojedynczych danych, dlatego bez problemów można będzie dopasować to pod siebie. Do wyboru każdy użytkownik ma dwa algorytmy, o których można poczytać na stronie firmy, która go sprzedaje. Dowiemy się przy okazji ile ma kosztować taki komputer, a obecnie jest dostępny w cenie promocyjnej.

Co może ustawić sobie użytkownik, który z komputera korzysta?

Można ustawić sobie kąt nachylenia kompensowany do osiemdziesięciu pięciu stopni. Można ustawić Gradient Factor czy Critical Bubble Radius. Mamy tutaj kompas o najwyższej i najlepszej dokładności. Każdy użytkownik we własnym zakresie może zrobić sobie aktualizacje systemu operacyjnego i zwykłe baterie można zastąpić akumulatorkami. Komputer posiada między innymi wysokościomierz, prognozę pogody, termometr, barometr. Mamy również stoper, a nawet kalendarz księżycowy.

Funkcji jest naprawdę bardzo dużo, dlatego warto się tym zainteresować, bo wiele na tym zyskamy. nurkując z takim sprzętem można zadbać o bezpieczeństwo, a to ma ogromne znaczenie. Nawet osoby z dużym doświadczeniem potrzebują takiego wsparcia jak Komputer nurkowy Ratio IX3M (GPS) tech i powinny taką okazję wykorzystać. Urządzenie jest lekkie i łatwe w obsłudze dla kogoś, kto się tym zajmuje, dlatego trzeba o nim dowiedzieć się o wiele więcej. Wszystko opisane jest na stronie, dlatego jeśli tam wejdziemy to przekonamy się jak to wygląda i jakie jeszcze parametry ma ten komputer nurkowy.