Jedziemy do Zakopanego

posted in: Blog | 0

Najnowszą atrakcją w Zakopanem jest labirynt z lodu i zamek. To atrakcja, o której mówi dzisiaj cały świat. Wszystko zlokalizowane jest na kilku tysiącach metrów kwadratowych. Zrobienie tej atrakcji wymaga włożenia sporej ilości pracy, ale opalało się to zrobić.

Trzeba się tylko spieszyć zanim zima odejdzie żeby to na własne oczy zobaczy. Zapewne w przyszłym roku powitanie coś podobnego albo i będzie tego więcej. Na razie warto wybrać się do Zakopanego i poczuć się tam jeszcze bardziej wyjątkowo. Można powiedzieć, że został tam stworzony bajkowy klimat. Dobrze się tam czują nie tylko dzieci, ale również osoby dorosłe. Czasami warto się przenieść do innego świata i Zakopane nam daje taką możliwość.

Te osoby, które są zainteresowane wyjazdem powinny nieco wcześniej zacząć szukać noclegów dla siebie. Jeśli jedziemy w kilka osób to może być z tym problem. Zima w Zakopanem oznacza praktycznie pełne obłożenie, dlatego im wcześniej robimy rezerwacja tym łatwiej coś dla siebie znajdziemy do spania.

Szukamy noclegu w Zakopanem
Dla osób, które chcą spać w komfortowych warunkach można polecić domek z bali Komfort. Powierzchnia domu to pięćdziesiąt pięć metrów kwadratowych. Na parterze znajduje się salon, w którym mamy telewizje, Internet oraz aneks kuchenny. Na piętrze znajdą się dwie sypialnie, w której zmieszczą się po dwie osoby. W salonie dodatkowo stoi jeszcze kanapa. To oznacza, że w domku w komfortowych warunkach może przebywać nawet sześć osób.

W kuchni znajduje się lodówka, czajnik bezprzewodowy, płytka grzewcza oraz podstawowe naczynia kuchenne. Goście mogą również skorzystać z ogrodu, który jest ogrodzony. Zdjęcia z tego pięknego miejsca można będzie zobaczyć na stronie domki Zakopane. Ceny są bardzo niskie jak na domek, który ma takie niesamowite położenie i jest tak duży. Warto zostać w Zakopanem przez kilka dni żeby zobaczyć te miejsca, które są tam tak bardzo popularne. Na pewno będzie nam się tam podobało, bo drugiego takiego miasta w Polsce nie ma.